Admin nenie maník jak my že 7:17 ráno a už fičíme na imhd. ?

F.K.: „Vážim si rozhodnutie vlády, ktorá sa aj napriek finančnej kríze rozhodla podporiť projekt, ktorého ambíciou je rozvinúť kreatívny priemysel. Práve ten sa môže v čase krachujúcich priemyselných podnikov stať jedným z východisk zo súčasnej hospodárskej krízy. EHMK má oveľa hlbšie ambície, ako len zorganizovať niekoľko kultúrnych podujatí, je zameraný na dlhodobý rozvoj mesta prostredníctvom kultúry."

Zatvárajte fabriky, búrajte komíny. Je tu kreatívny priemysel - východisko z krízy!

- L5 denne od 14:00 do 22:00 (20', 5+5+R1)
- L15 predĺžená od Cassovie od 9:00 do 14:00 (PD 30', VD 20')
?
Reply on: Riks #984:
ale však ja som na to upozornil už ráno 7:17 na diskusnom fóre v príspevku #45671 ale tak vidíš, kompetentná osoba to ma zjavne na háku... ?
Dakto dakus zmotal anketovú otázku: Aký spôsob dopravy BY BOL od OC Optima BY BOL pre vás najvýhodnejší?
Reply on: Peter55 #982:
minimálne - 200
Aktualny update -5 bodov.
Reply on: eMareq #980:
stačilo podat tiket ze padne viac ako 7 golov a zarobil by si pekne ?
Škoda, že prestávky netrvajú tak dlho ako tretiny a tretiny netrvajú tak krátko ako prestávky. Aspoň by nám Kanada nedala toľko gólov. ? Veď v prestávkach to šlo našim najlepšie. ?
radšej sme mali prehrať vyšším rozdielom - aby si konečne dotyční uvedomili, že už nie sme to, čo sme kedysi boli. Hlavne, že sa rozplývajú nad tým, ako dokážeme súpera zatlačiť ( v niektorých momentoch ), ako dokážeme jedovato vystreliť ( sem-tam ) a pod. Lenže problém je v tom, že sa to stáva 4 - 5-krát za zápas. Tieto MS sú pre nás hanba ❗ Zdolali sme akurát Maďarov - aj to LTT. Tak čo vlastne chcú ❓
Škoda, že nehráme o záchranu. A Široký opäť povie, že nevidí dôvod na svoje odstúpenie.
Reply on: Peter55 #977:
A tréner by sa mal prestať hrať na vševedka samofandivého a pozrieť sa pravde do očú, na čo naozaj ten team má.
Reply on: Peter55 #976:
+ by sa nemali toľko hrať s pukom kym im ho niekto nezoberie.
Reply on: eMareq #975:
Chlapci by mali zlepšiť obranu a Lašaka vyebať z branky, zbytočne podľa mňa vychadza z brankoviska a kvôli otmu už dostal ne jeden gól na MS ?
Ďakujem našim chlapcom, že dnes tak pekne hrali. Pre suverénnu Kanadu boli príjemným sparingpartnerom na precvičenie si predovšetkým presiloviek. Tam boli jednoznačne najhorší. Jej to padalo pomaly zo všetkého a z našich sršala neschopnosť, nemohúcnosť, bezradnosť, bezzubosť, ale občas vystriedaná aj svetlými chvíľkami (tri góly a zopár šancí). Najlepšie im to však šlo počas prestávok medzi tretinami, tam ani raz nepochybili. 🙂 Práve túto časť by som vypichol. Tie dva posledné góly by som skôr pripísal nekoncentrovanosti Kanady v obrane a z našej strany neostať v hanbe. Podla mňa tá výhra nad Maďarmi bola fakt s kusom šťastia a vlastne patríme niekde medzi BLR a HUN. Mali by ste si po zápase s Filcom a Hossom sadnúť a prebrať čo treba ešte zmeniť. ? ?
3:7 s CAN je určite lepší výsledok ako 4:3 s HUN. ?